Онлайн-помічники учителя в умовах змішаного навчання:
Timeline Knightlab – безкоштовний онлайн-сервіс для створення стрічок часу (Ресурс має англомовний інтерфейс, але користувачі можуть обрати потрібну їм мову (наприклад, українську) в налаштуваннях браузера. Для початку роботи навіть не потрібно реєструватися. Достатньо лише мати Google-акаунт. На сторінці створення таймлайнів є чітка та зрозуміла інструкція щодо алгоритму роботи. А всі дані для створення стрічки часу можна внести через Google-таблицю.)
Інструменти, що стануть в нагоді вчителю історії під час карантину
1. Матеріали сайту Дія. Цифрова освіта (створений Міністерством та Комітетом цифрової трансформації України) містять освітні серіали, тестування, які допоможуть вчителю оволодіти елементарними цифровими навичками https://osvita.diia.gov.ua/
2. Освітні портали на яких представлені матеріали з історії, а впершу чергу з історії України, зокрема:
2. Освітні портали на яких представлені матеріали з історії, а впершу чергу з історії України, зокрема:
- ILearn - учень реєструється і має можливість пройти курс: Історія України в історіях; чи доєднатися до вебінару з історії України чи пройти тестування https://ilearn.org.ua/
- EdЕra - студія онлайн-освіти рекомендує Історію України в історіях https://www.ed-era.com/
- Prometheus - https://prometheus.org.ua/
- Eduget - освітня платформа з великою кількістю курсів https://www.eduget.com/uk/
- "На урок" - підбірка онлайн-тестів від авторів платформи можна переглянути за посиланням: https://naurok.com.ua/test
- Всеосвіта - чимала кількість тестів з історії знаходиться і на цій платформі..https://vseosvita.ua/test?TestSearch%5Btitle%5D=%D0%86%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F&TestSearch%5Bsort%5D=date&TestSearch%5Bclass_arr%5D=&TestSearch%5Bid_category%5D=
- LearningApps.org - комплекс інтерактивних вправ у тому числі і з історії https://learningapps.org/index.php?category=9&s=
ОСВІТНІ ВЕБ-РЕСУРСИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ
УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
http://uk.wikibooks.org/ Український Вікіпідручник, відкрита та вільна бібліотека навчальної літератури.
http://metodportal.net/ Методичний портал. Спеціалізований ресурс, призначений для вчителів, співавтором якого може бути кожен з Вас.
http://shkola.ua/ Навчальний портал Школа.ua. Розділ порталу «Вчителям» представляє методичну та навчальну літературу для педагогів.
http://www.teacher.in.ua/ Український освітній портал. Український портал для вчителів та викладачів. Розробки уроків і сценаріїв до свят. Методичні матеріали. Наочність до уроків.
http://www.koncpekt.org.ua/ Все для вчителя. На сайт зібрано матеріали на допомогу вчителю-практику. До вашої уваги конспекти уроків та методи інтерактивного навчання.
http://notatka.at.ua/ Записник сучасного вчителя. Сайт для інтерактивних педагогів. Основу сайту становлять ІКТ, в тому числі, презентації з усіх шкільних предметів, конспекти і методичні поради до проведення сучасного продуктивного уроку та матеріали для виховної роботи.
http://wecreative.ucoz.ru/ творчий учитель. Сайт для творчих учителів, на якому можна знайти цікаві матеріали та завантажити свої надбання для обміну досвідом.
http://www.dnipro-ukr.com.ua/ Літературно-художній журнал «Дніпро». Сценарії шкільних свят, новинки літератури, світова та українська класика.
http://www.ukrmova.dn.ua/ українська мова та література. Методичні матеріали до уроків, олімпіад та конкурсів. Календарне планування, тематична атестація, атестація учителя, розробки уроків.
http://www.uroki.net/docukr.htm розробки уроків
http://ukrainskamova.at.ua/ Офіційний сайт української мови. повна збірка правил української мови, та ще багато цікавої інформаціїї. Зокрема - ділова мова, мова для початківців, відео уроки, презентації та книжки українською.
http://skripnikmarina.ucoz.ua/ сайт новий, цікавий. Тут є online тести з української мови та літератури, де учні можуть перевірити свої знання й отримати оцінки; довідники, кросворди, розробки уроків, презентації, аудіо- та відеоматеріали з української літератури тощо.
https://www.facebook.com/Pravdyvo/ На сторінці публікують картинки із рідковживаними українськими словами, фразеологізмами та замінниками російських слів. Сторінка допоможе збагатити лексику та уникнути русизмів
Платформа УМІТИ
на цій платформі вчителі (різних навчальних предметів) зможуть:
- пройти курси
- записатися на вебінар (за обраною темою)
- обрати розробку уроків та додатково використовувати аудіо - , відео - , ігри тощо додані до обраного уроку (використання безкоштовне)
- тощо
Онлайн уроки з навчальних предметів
З 6 квітня 2020 року, на YouTube-каналі МОН, а також ще на 15 телеканалах та медіаресурсах о 10:00 розпочалася трансляція уроків для учнів 5-11 класів на карантині. З історії представлені уроки з історії України
На YouTube-каналі МОН можна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. Публікуватимуться вони за розкладом – один за одним, щоб можна було краще структурувати заняття. Під кожним відео учень також може знайти рекомендоване домашнє завдання на закріплення теми.
Кожен охочий може також завантажити розклад з темами на весь тиждень: 5 клас, 6 клас, 7 клас, 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас.
Для учнів, що мають проблеми з підключенням до Інтернету, всі уроки також транслюватимуться українськими телеканалами. Так, за класами закріплено такі телеканали:
- 5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна
- 6 клас – ZOOM та News One
- 7 клас – 5 канал та ZIK
- 8 клас – Індиго та УНІАН
- 9 клас – Рада та UA:Культура
- 10 клас – UA:Перший
- 11 клас – М1
- За матеріалами https://mon.gov.ua/ua/news/o-1000-startuye-vseukrayinska-shkola-onlajn-rozklad-i-temi-urokiv-na-tizhden-posilannya-na-youtube-mon-de-translyuvatimutsya-uroki-dlya-vsih-klasiv
Сайт для підготовки до ЗНО, пам"ятки, тести, довідники, персоналії, відео до кожної теми
https://sites.google.com/site/prostoistoria/gotuemos-do-zno
https://sites.google.com/site/prostoistoria/gotuemos-do-zno
для вчителя музичного мистецтва
Немає коментарів:
Дописати коментар